Divoké Paže, zakladatel KSICHTu, poprvé vyfocen!

04. 03. 2009 | † 09. 07. 2009 | kód autora: iUj

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s generálním ředitelem organizace zvané KSCIHT- Klub Samotářských Introvertů Citově Hodně Zklamaných- která krátce po svém založení vzbudila celosvětově ohromný ohlas.(hvězdička, hvězdička, hvězdička)

Celosvětově uznávaný reportér a žurnalista, Fred de Batta (jeho medailon na straně 8), si domluvil schůzku s mužem, který interview dává jen velmi velmi zřídka, a když už, tak jen blonďatýma reportérkáma s dlouhýma nohama a výstřihem, který už nechává jen velmi málo prostoru pro fantazii. S mužem, jehož krycí jméno zůstává i nadále Divoké Paže, zkráceně DP.
S mužem, o němž koluje mnoho polopravd, omylů a mýtů- bohužel mnozí z nich se jimi řídí, a tak ohrožují naši i vaši bezpečnost... Ehm.
Schůzka proběhla včera v pravé poledne v jedné nejmenované kavárně kdesi hluboko uvnitř Středočeského kraje.
(R= reportér, DP=Divoké Paže)

R: Pane... pane... jak vám mám vlastně říkat?

DP: Říkejte mi klidně Katko, když vám to udělá radost (zasněný pohled).

R: Ehm, pane generální řediteli, můžete nám nejdřív povědět něco bližšího o sobě?

DP: Co konkrétně byste chtěl vědět?

R: Můžete začít třeba jménem, široká veřejnost vás zná především pod vaším pseudonymem, Divoké Paže. Když se objevíte na veřejnosti, většinou tam buď nejsou kamery či fotoaparáty, nebo na sobě máte některý z vašich převleků či masek (viz příloha 1). Dokonce ani na svůj blogíseQ jste svou fotku nedal!

DP: To je v naší branži, pane de Batto, naprostá nutnost. Musíme si zachovat určitou anonymitu, nemůžeme jen tak vyjít na ulici a začít vykřikovat: To jsme my! Ti slavní lidé z KSICHTu! Takhle to naprosto nefunguje, jsem si jistý, že i ve vaší branži něco podobného zažíváte.

R: Dobrá, ale... pořád nechápu proč?

DP: Jedním slovem: Diskrétnost a anonymita. Jedině takovým způsobem můžeme všem našim členům zajistit prvotřídní služby.

R: Dobrá, to je má další otázka- jaké služby?

DP: Klub Samotářských Introvertů Citově Hodně Traumatizovaných vznikl z jednoho jediného důvodu- sjednotit všechny smutné a osamělé lidi a dát jim novou naději. Důvod ráno vstát z postele. Najít v sobě tu vnitřní sílu. TO je náš hlavní a prvořadý cíl.

R: A jakým způsobem toho hodláte dosáhnout?

DP: Odborným poradenstvím, pořádanými semináři, různými výlety, vzděláváním a tak dále a tak dále. Je toho opravdu mnoho, co můžeme našim členům nabídnout.

R: A pozorujete už nějaké výsledky?

DP: Rozhodně. Naše agentura má tisíce a tisíce spokojených členů, kteří se pak mohou zapojit do celého našeho snažení a sami pak pomáhat ostatním. Je to takový řetězec, kdy vycházíme z toho, že každý zná každého. Nikdo neunikne!

R: To zní trochu děsivě.

DP: Taky to děsivé je (temný pohled)

... dělám si jenom pr.el. (smích)

R: Ano, ano, jste opravdu veselá kopa. (bože, většího debila jsem neviděl) 

DP: Prosím?

R: Nic, nic, pojďme dál...

.... KOST. Co nám o nich povíte?

DP (mávnutí rukou): Nic než další z mnoha pseudospolků, které těží z dobrého vzhledu a přitažlivosti. V podstatě je to naprostý opak nás. Tedy... ne že bychom nebyli hezcí a přitažliví, ale... uh... jde o ty zásady... pomáhat... lidem... a tak.

R: Ano, v televizi už jsme o tom mohli něco málo slyšet. Vy tedy tvrdíte, že organizace KOST stála za útokem na váš hlavní počítač a jako symbol jakéhosi výsměchu a pohrdání na místě činu zanechala... ehm... svůj znak. Ony však tvrdí, že jste za vším vy a vy sám a že jste dokonce jednu jejich agentku v přestrojení zneužil, cituji: Slečna Mici bola zbavená podprsenky "odborným  zásahom" DP a bola zneužitá na nastraženie pasce a vyhlásenie vojny."
Co vy na to?

DP: Já na to: Jsou to kecy. Slečna Femme a její spolek modelek nemá nic jiného než jakousi chabou výpověď psychicky zhroucené pracovnice a jednu nicneříkající fotku, na které navíc není vidět žádný obličej. Je pravda, že jsme se s Miculkou... tedy, ehm, slečnou Mici párkrát viděli, ale nic víc za tím není. Vy jste tam nebyl, slečna Femme tam taky nebyla, já jsem tam taky nebyl a nikdo mi nic nedokáže. Tak asi tak.

R: Můžete nám říct něco o vašich spolupracovnících?

DP: Rád bych, ale nemůžu říct nic víc, co už byste nevěděli. Walome a Cestovatelka jsou široké veřejnosti dobře známí, můžu vám ale slíbit, že v nejbližší době vyjde nový článek, který by si je měl vzít na paškál.

R: Dobře, já myslím, že už mám pro dnešek dost. Děkuji vám za váš čas.

DP: Není zač, Frede, není zač. Slečno, platíme! ... co děláte dneska veče-

Příloha 1: Důmyslný převlek DP

převlek

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.